Atgal

Danės krantas - startuojame.

Klaipėdos laukia dideli pokyčiai. Danės Krantas miestui pasiūlys daugiau kaip 450 modernių butų unikalios infrastruktūros projekte, pasiūlysiančiame maksimalią pridėtinę vertę būsimiems gyventojams. Daugiabučių namų kvartalas vystomas, pasitelkiant miestas – mieste principą. Tai leis kvartalo gyventojams gyventi, sportuoti, kurti bendruomenę, pramogauti, ilsėtis, ugdyti savo atžalas kvartale ir jo prieigose. 

Projekto vystytojo UAB „Danės Krantas“ partneris: Paulius Junčys

„Suvokiame stipriai augančius Klaipėdiečių ir būsimų miesto rezidentų lūkesčius, besikeičiančius šiuolaikinio žmogaus poreikius. Įsigilinome, išanalizavome, supratome ir įgyvendinsime kvartalo bendras erdves, namuose diegiamus sprendimus taip, kad būsimieji gyventojai pažymėtų visas varneles savo pageidavimų sąraše.

Projekto vystymo partneris UAB „AGUS Real Estate“ užtikrino, jog stebime ir suprantame naujausias rinkos tendencijas bei kokybinius, komforto parametrus gyvenamam plotui ir tokio tipo kvartalų erdvėms. Neieškojome kompromisų... Investuojame i infrastruktūrą, kvartalo sporto, poilsio zonas, siekdami sukurti geriausią pridedamąją vertę siūlantį kvartalą uostamiestyje ir visame pajūryje.“